Velká vánoční soutěž s eMagazíny.CZ

Splňte jednoduchý úkol a vyhrajte hodnotný dárkový balíček. Velká vánoční soutěž s eMagazíny.cz právě začíná!

Vánoční ozdoby

Chcete vyhrát vánoční dárkový balíček? Stačí splnit jednoduchý úkol!

Pošlete nám na soutěžní email: soutez@emagaziny.cz, podle Vás 10 odkazů na nejzajímavější články (z různých rubrik) z magazínu Chovatelka.cz a Mineralfit.cz a vyhrajte vánoční dárkový balíček, který obsahuje:

Dvě velká balení Gaba zeleného čaje, DVD s filmem a zajímavou knihu!

Odpovědi posílejte nejpozději do 15.12.2010!

 

Kdo vyhrává?

Ten, kdo se umístí na 1., 50., 100., 150., 200., 250. a 300. místě vyhrává!

Staňte se našimi fanoušky!

Vaše oblíbené eMagazíny.CZ jsou nyní i na Facebooku. Staňte se našimi fanoušky a doporučte nás svým přátelům! Na Facebooku Vás budeme pravidelně informovat o novinkách internetových magazínů www.mineralfit.cz, www.chovatelka.cz, www.samuraj.cz.

Těšit se můžete nejen na zajímavé články, ale také na soutěže o velmi hodnotné ceny!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

9) Zřizovatel soutěže se zavazuje, že kontaktní informace nebude šířit do rukou třetích osob.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies