Velká letní soutěž – pošli recept a vyhraj kuchařku!

Velká letní soutěž s magazínem Chovatelka.cz právě začíná! Stačí poslat svůj vlastní recept s fotografií a můžete se stát šťastným výhercem velké knihy o grilování nebo DVD s filmem dle vlastního výběru.

jídlo

Pošli recept a vyhraj kuchařku!

Zašlete nám svůj vlastní recept (hlavního jídla, přílohy, polévky, nápoje) včetně fotografie na adresu soutez@chovatelka.cz a vyhrajte velkou knihu o grilování nebo DVD s filmem dle vlastního výběru. Přečtěte si pozorně všeobecné podmínky soutěže, které jsou uvedeny níže.

Důležité: Zaslaný recept do velké letní soutěže s magazínem Chovatelka.cz nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

Nejzajímavější recepty uveřejníme na stránkách magazínu Chovatelka.cz v rubrice Recepty. 3 nejčtenější soutěžní recepty odměníme velkou knihou o grilování. V pořadí dalších 5 nejčtenějších receptů odměníme cenou útěchy - DVD s filmem dle vlastního výběru.

Začátek soutěže:

9.7.2009

Konec soutěže:

31.12.2009

*Soutěž je prodloužena do 30.3.2010

Soutěžní recepty budou uveřejněny v rubrice Recepty na magazínu Chovatelka.cz

Grilování - maso, ryby, zelenina

Vše co potřebuje znát milovník grilování

Oblíbené grilování se začíná měnit - už negrilujeme jen vepřové maso nebo uzeniny, ale zkoušíme takto připravit i další lahůdky. V této knize naleznete více než 130 v praxi ověřených receptů na přípravu masa, ryb, vegetariánských jídel, příloh i omáček. Seznámíme vás také s druhy grilů - plynových, elektrických i klasických, na dřevěné uhlí, a způsoby jejich používání. Podle 10 zlatých pravidel snadno zvládnete přípravu grilování pro návštěvu. Kniha je celobarevná, s mnoha názornými fotografiemi.

Více o knize se dozvíte na stránkách nakladatelství GRADA>

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@chovatelka.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB, musí být posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 20 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba a jedné soutěže se může zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

9) Zřizovatel soutěže se zavazuje, že kontaktní informace nebude šířit do rukou třetích osob.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies