TOPSTONE s.r.o. vyhlašuje fotosoutěž!

Vyhlašujeme novou soutěž o ceny firmy Topstone, s.r.o. výrobce a dodavatele povrchové úpravy betonu. 

Kamínkový koberec u bazénu

Společnost TOPSTONE s.r.o. se zabývá pokládáním tzv. vodopropustných kamenných koberců, kterými si můžete zkrášlit vaše okolí. Vzhledem k nabídce pěti různých směsí kamenů a kamínků různých barev i velikostí vykouzlíte originální variace i na vaší zahradě či vašem balkoně. Výhodou kamenných koberců je velmi dlouhá životnost. Nejstarší dochovaný koberec je položen na území Beskyd od roku 1996. Mimo to dbá společnost TOPSTONE s.r.o. také o životní prostředí, proto používá čistě přírodní materiály i pro pojiva.

kamínkový koberec u domu

Máte Vy nebo Váš soused či kamarád na zahradě položený kamínkový koberec firmy TOPSTONE s.r.o.? Vyfoťte nejkreativnější použití materiálu TOPSTONE a soutěžte o zajímavé ceny.

Ceny vyhrávají tři nejkreativnější fotografie zaslané na e-mail redakce@emagainy.cz do 31.08.2013.

Jaké ceny se můžete vyhrát?
1. místo: 10m2 materiálu TOPSTONE®
2. místo: 5m2 materiálu TOPSTONE®
3. místo: 3m2 materiálu TOPSTONE®

Doprava na Vámi určené místo je samozřejmě zdarma. Tak neváhejte a foťte!

Všeobecné podmínky soutěže
1.
Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.
2. Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.
3. V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.
4. Soutěžícím se rozumí fyzická osoba, která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.
5. Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.
6. Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou
e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.
7. Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. O výsledcích dané soutěže budou její účastníci informováni do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na němž soutěž probíhala.
8. Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 2.5 Počet: 2 Nejlepší: 4 Nejhorší: 1

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies