Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a vyhrajte DVD!

Vaše oblíbené eMagazíny.CZ jsou nyní i na Facebooku. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a získejte DVD zdarma!

eMagazíny.CZ

Proč se stát našimi fanoušky?

Pokud se stanete fanouškem eMagazínů.CZ, máte šanci vyhrát nejen DVD zdarma! Pravidelně naše magazíny pořádají velmi zajímavé soutěže o hodnotné ceny (například knihy, DVD, erotické pomůcky, dárkové balíčky, poukázky atp.), o kterých Vy budete vědět jako první!

Navíc Vás budeme pravidelně informovat o nových článcích, které si pro Vás tým redaktorů eMagazínů.CZ www.mineralfit.cz, www.chovatelka.cz, www.samuraj.cz připravil.

Staňte se našimi fanoušky a doporučte nás svým přátelům!

Líbí a nebo nelíbí se Vám něco na eMagazínech? Chtěli byste něco na magazínech přidat a nebo naopak ubrat? Sdělte nám to prostřednictvím diskuse na Facebooku! Předem za Vaše náměty a připomínky děkujeme.

Kdo vyhraje?

Fanoušek, který se umístí v pořadí na 100.místě, 200., 300., 400., 500., 600.,700., 800., 900. a 1000. místě, získává zdarma DVD.

Začátek soutěže

20.9.2009

Ukončení soutěže

30.11.2009

Přejeme hodně štěstí!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@chovatelka.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies