Soutěžíme o okrasné cibuloviny!!!

Magazín Chovatelka pro vás spolu s E-shopem www.osiva-semena.cz připravili soutěž o balíčky, které obsahují spoustu okrasných cibulovin pro vaši zahradu. Neváhejte a soutěžte s námi!!!

Okrasné cibuloviny

greengold.com.auPoslové jara

Můžete vyhrát cibuloviny, které vás budou těšit od jara až do prvních mrazíků. Tak dlouhou dobu budou tyhle krasavice zdobit vaši zahradu.

Jaké jsou výhry Okrasné cibuloviny z obchodu www.osiva-semena.cz v hodnotě:

1. cena cibuloviny v hodnotě 700 Kč

2. cena cibuloviny v hodnotě 600 Kč

3. cena cibuloviny v hodnotě 350 Kč

4. cena cibuloviny v hodnotě 250 Kč

5. cena cibuloviny v hodnotě 100 Kč

Máte se tedy na co těšit!

Soutěžní otázky

Pokud chcete vyhrát, odpovězte na dvě jednoduché otázky:

1. Který měsíc je vhodný pro výsadbu česneku Nápověda zde.

2. Které cibuloviny se po odkvětu vyjímají z půdy Nápověda zde.

 

Správné odpovědi posílejte do 15. Prosince na soutěžní email: soutez@emagaziny.cz.

Balíček vyhrává 1., 50., 100., 150., a 200. email se správnou odpovědí.

Přejeme hodně štěstí!!!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies