Soutěžíme o jarní cibuloviny!!!

Magazín Chovatelka pro vás spolu s E-shopem www.osiva-semena.cz připravili soutěž o balíčky, které obsahují spoustu okrasných jarních cibulovin pro vaši zahradu. Neváhejte a soutěžte s námi!!!

frezie

Jarní cibuloviny

Pro pět šťastlivců máme připraveny balíčky s jarními cibulovinami. Proč si zahradu nevybarvit do krásných jarních barev jiřinkami, liliemi, sasankami či fréziemi

Máme k dispozici pět balíčků z e-shopu osiva-semena.cz v hodnotě:

1. Jarní cibuloviny v hodnotě 600 Kč

2. Jarní cibuloviny v hodnotě 300 Kč

3. Jarní cibuloviny v hodnotě 200 Kč

4. Jarní cibuloviny v hodnotě 200 Kč

5. Jarní cibuloviny v hodnotě 100 Kč

Soutěžní otázky

Pokud chcete vyhrát, odpovězte na dvě jednoduché otázky:

1. Do jaké výšky dorůstá JIŘINKA - TOPMIX? 

2. Řadí se bergénie mezi trvalky?

Správné odpovědi posílejte do 30. 4. 2012 na soutěžní email: soutez@emagaziny.cz.

Balíček vyhrává 1., 50., 100., 150., a 200. email se správnou odpovědí.

Přejeme hodně štěstí!!!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies