Soutěž o 3 kočko-české/česko-kočičí kapesní slovníky

Vyhrajte jeden ze tří kapesních slovníků, které hovoří jak kočičí řečí, tak i slovy jejich pánů. Jak vyhrát? Je to snadné, stačí odpovědět na 3 soutěžní otázky a být 100., 200. nebo 500. v pořadí. Nápovědu najdete v detailu knihy, nezapomeňte se podívat na ukázkovou kapitolu.

Česko-psí a česko-kočičí slovník

Soutěžní otázky zní:

1) Co to znamená, když se u kočky objeví tzv. absces?

a) ohraničené množství hnisu v tkáni nebo orgánu kočky, které se zde vytvořilo v důsledku poranění (kousnutí, škrábnutí, vniknutí cizího tělesa apod.).

b) místo na kůži kočky, které bylo v důsledku poranění (kousnutí apod.) zbaveno srsti.

c) činnost spočívající v okusování drápků, která se v případě úzkostných stavů může vyhrotit až do sebepoškozování.

2) Správný termín pro označení situace, kdy kočka provokovaná z povzdálí neznámým kocourem pokouše svého pána, který ji chce právě pohladit je:

a) nevychovanost

b) přesměrovaná agrese

c) agrese ze strachu

3) Kočka, která se natolik nutkavě olizuje, až si tím vytrhává chuchvalce srsti je postižena:

a) alopecií

b) onychofagií

c) dermatofytozou

Správné odpovědi posílejte na emailovou adresu: soutez@chovatelka.cz

Kapesní slovník kočko-český/česko-kočičí

První oboustranný slovník, který hovoří jak kočičí řečí, tak i slovy jejich pánů. Nepostradatelný průvodce komunikací mezi člověkem a jeho kočkou (či kočkou a jejím člověkem) převádí chování a každodenní situace těchto dvou živočišných druhů do „lidské" a „kočičí" řeči pomocí 160 klí­čových slov seřazených od A do Z: byt, drápek, mňoukání, pád, podestýlka, ranní buzení, ale také myš, penzion, přestěhování, radiátor, strom... Něžný, ale i konfliktní vztah mezi člověkem a kočkou doprovází více než 100 humorných kreseb.

Knihy do soutěže věnovalo vydavatelství Computer Press.

Kdo vyhraje?

Fanoušek, který se umístí v pořadí na 100., 200. a 500. místě, získává zdarma knihu Kapesní slovník kočko-psí/česko-kočičí.

Začátek soutěže

1.10.2009

Ukončení soutěže

21.10.2009

Přejeme hodně štěstí!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@chovatelka.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce

tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies