Soutěž o 3 česko-psí/pso-české kapesní slovníky

Vyhrajte jeden ze tří kapesních slovníků, které hovoří jak psí řečí, tak i slovy jejich pánů. Jak vyhrát? Je to snadné, stačí odpovědět na 3 soutěžní otázky a být 100., 200. nebo 500. v pořadí. Nápovědu najdete v detailu knihy, nezapomeňte se podívat na ukázkovou kapitolu.

Česko-psí a česko-kočičí slovník

Soutěžní otázky zní:

1) Při jízdě automobilem by měl pes správně sedět:

a) na klíně svého pána, který řídí

b) na zadním sedadle připoután bezpečnostním postrojem

c) na střeše v připevněné bedýnce nebo košíku

2) Z jakého důvodu se nedoporučuje uklízet exkrement v přítomnosti štěněte, které právě provedlo svou potřebu na koberec?

a) štěně by se svému pánovi pletlo do práce

b) štěně by tuto činnost mohlo chápat jako zábavnou hru a příště by udělalo vše proto, aby si ji mohlo zopakovat

c) štěně by se mohlo cítit provinile a došlo by k narušení jeho dalšího zdravého psychického rozvoje

3) Co si myslí pes, když jeho pán prochází dveřmi domu jako první?

a) Nevychovanec!

b) Vůdce smečky má přednost!

c) Rychle dovnitř, aby mě páneček nezapomněl na ulici!

Správné odpovědi posílejte na emailovou adresu: soutez@chovatelka.cz

Kapesní slovník česko-psí/pso-český

Nepostradatelný průvodce komunikací mezi člověkem a jeho psem (či psem a jeho člověkem) převádí chování a každodenní situace těchto dvou živočišných druhů do „lidské" a „psí řeči" pomocí 160 klíčových slov seřazených od A do Z: např.: agrese, blecha, čich, deprese, falešná březost, hierarchie, kastrace ... ale také automobil, hra, kočka, nečistotnost, obskakování, poštovní doručovatel, sexualita, trest ... Něžný ale občas i konfliktní vztah mezi člověkem a psem doprovází více než 100 humorných kreseb.

Knihy do soutěže věnovalo vydavatelství Computer Press.

Kdo vyhraje?

Soutěžící, který se umístí v pořadí na 100., 200. a 500. místě, získává zdarma knihu Kapesní slovník česko-psí/pso-český.

Začátek soutěže

1.10.2009

Ukončení soutěže

21.10.2009

Přejeme hodně štěstí!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@chovatelka.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce

tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies