Potřebujete zahřát? Vyhrajte balíček Spak ostrých i přírodních ketchupů!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a buďte jedním ze tří výherců, kteří si zkraje jara dopřejí ďábelsky pálivou chuť Ketchupu Ultra Hot.

Soutěžte se Spakem

Vyzkoušejte něco opravdu pálivého!!!Jde o novinku na českém trhu, ketchup 4x pálivější než běžné pálivé kečupy na trhu. Půllitrové balení obsahuje přesně 19 rajčat! Pokud dáváte přednost přírodním jednoduchým chutím, oceníte Ketchup NATUR – zcela bez konzervantů, barviv a zahušťovadel.

Kdo vyhrává

Chcete-li balíček s výroby SPAK vyhrát, cesta je jednoduchá. Odpovězte správně na dvě jednoduché otázky a výhra s trochou štěstí bude vaše.

Soutěžní otázky:

1. Nabízí firma Spak ketchupy v biokvalitě

a) ano

b) ne

Správnou odpověď hledejte na webu společnosti Spak: www.spak.cz

2. Jaké jsou speciality finské kuchyně

Nápovědu najdete zde.

Vaše odpovědi posílejte do 19. 4. 2012 na soutěžní email: soutez@emagaziny.cz

Balíček výrobků SPAK získává každý 100. email se správnou odpovědí.

Ochutnejte kvalitní výrobky Spak zdarma! V únoru a březnu – vždy v pátek a sobotu – probíhají v supermarketech a hypermarketech Albert, Globus a Interspar ochutnávky výrobků Spak!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny pěstitele, chovatele a domácí kutily. Články o pěstování rostlin, chovu zvířat a nových trendech v bydlení.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies