Hrajte s námi o ceny pro vaše chlupaté miláčky!

Společnost Van Ribeen s.r.o., která se specializuje na distribuci kvalitního krmiva pro psy i kočky značky Faraon, Vám ve spolupráci s magazínem Chovatelka nabízí jedinečnou možnost vyhrát tuto pochoutku za odpovědi na pouhé tři soutěžní otázky. Dopřejte léto plné energie nejen sobě, ale i svým chlupatým mazlíčkům.

Pes a kočka

 

Faraon

Granule pro psy značky FARAON patří k absolutní špičce evropského trhu. Suroviny pro výrobu krmiv jsou vybírány pod přísným dozorem veterinářů a odborníky na výživu našich čtyřnohých kamarádů. Výsledkem kvalitních vstupních surovin a čistě přírodního způsobu zpracování je vyvážený poměr důležitých surovin a jedinečná chuť, čímž dosáhnete nejen spokojenosti svého pejska, ale také jeho dlouhého života a dokonalého zdraví.
Je Vašim čtyřnohým společníkem kočka? Žádný problém. FARAON nezapomíná ani na ně, a proto ve svém sortimentu nabízí také granule pro kočky. Podobně jako granule pro psy je i toto krmivo plné živin potřebných ke zdravému vývoji vašeho mazlíčka a jeho spokojenosti.


Stačí odpovědět na tři jednoduché soutěžní otázky, zaslat je na email redakce@emagaziny.cz jako 50., 100. a 150. v pořadí a vyhráváte:
1. cena – 20 kg pytel krmiva
2. cena – 10 kg kyblík krmiva
3. cena – 4,5 kyblík krmiva

Soutěžní otázky:
1. Ve kterém krmivu značky Faraon je nejvyšší masový podíl?
2. Ve které zemi se krmivo značky Faraon vyrábí?
3. Kterou certifikací je střežen proces výroby krmiv značky Faraon?

Soutěž trvá do 31.08.2013.

Všeobecné podmínky soutěže
1. Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.
2. Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.
3. V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.
4. Soutěžícím se rozumí fyzická osoba, která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.
5. Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.
6. Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.
7. Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. O výsledcích dané soutěže budou její účastníci informováni do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na němž soutěž probíhala.
8. Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 2.2 Počet: 5 Nejlepší: 5 Nejhorší: 1

Diskuze